lavenderstudio.sk_imageskincare
pre bližšie info volajte po.-pi. 9.-19.hKontakt

IMAGE Skincare Age later

Je svetoznáma americká lekársko - estetická spoločnosť, ktorá poskytuje klinickú starostlivosť o pleť od čistenia pleti až po make-up. Používa najmodernejšie a najinovatívnejšie technológie a účinné látky. Má prestížne postavenie na svetovom trhu. Je spojená s najlepšími adresami, beauty salónmi, klinikami. Napr. v susednom Maďarsku prípravky Image používajú s veľkým úspechom kozmetické salóny, ale aj estetické kliniky. Napríklad estetická klinika Royal Clinics, ktorá sa stala práve vďaka tejto kozmetickej značke obľúbeným miestom známych osobností. Image age Later je aj oficiálnym sponzorom súťaže krásy Miss USA. Vyznačuje sa tým, že sa sústreďuje na  riešenie konkrétnych kožných problémov, ako napr: pigmentové škvrny, akné, jazvy, starnúca pleť, hlboké vrásky, atď. Jej poslaním je premena a udržanie zdravej mladistvej pleti. Odbornou aplikáciou profesionálnych prípravkov ponúka účinné riešenie aj pre najproblematickejšiu pleť. Vďaka jedinečnej technológii Vectorize technology účinné látky dokážu preniknúť až do hlbších vrstiev pokožky. Pôsobia priamo v bunke, zvnútra riešia kožný problém a nenasýtia iba povrch pokožky. IMAGE Skincare sa skutočne stará o pokožku. O celú kožu, každý typ, každý deň.

VECTORIZE TECHNOLOGY™ 

Vectorize Technology™ - je rovolučný systém transportu účinných látok, ktorý sa výlučne používa len u IMAGE Skincare produktoch.
Až 100 vrstiev účinných látok sa dá uzavrieť do sféry(gulôčky), ako aj kmeňové bunky a peptidy.
Tieto sféry (gulôčky) postupne uvoľňujú účinné látky a takto naše produkty dosahujú neprekonateľné výsledky.

IMAGE Skincare vyrába všetky svoje výrobky v USA, aby bolo možné kontrolovať ich kvalitu. Na vývoji a príprave všetkých výrobkov Image Skincare sa podieľajú medzinárodne uznávaní biochemici v spolupráci s lekárskym zborom. Využívajú pritom len tie najkvalitnejšie farmaceutické ingrediencie na dosiahnutie jedinečných klinických výsledkov. Kvalitné ingrediencie spoločne s najmodernejšími inováciami Vám prinášajú výsledky, ktoré si žiadate a očakávate. Značka nepoužíva parabény, čo sú nebespečné konzervanty. Image Skincare je jednou z prvých spoločností venujúcich sa starostlivosti o pleť, ktoré začali sťahovať parabény zo svojich výrobkov už začiatkom roku 2007.
Výhody Image Skincare:

  • Výrobky nie sú testované na zvieratách
  • Nevyužíva produkty  z ropy
  • Nevyužíva chemické konzervačné prostriedky
  • Vôňa tvorená 100% esenciálnymi olejmi
  • Ohľad na životné prostredie