pre bližšie info volajte po.-pi. 9.-19.hKontakt

Prístroje v mozmetike

Mikroneedling

Mikroneedling je ošetrenie, ktoré pomáha pri riešení kožných problémov ako sú jazvy, pigmentácie a starnutie kože. Ošetrenie sa vykonáva dermapenom, ktorým sa na povrchu kože vytvoria mikrovpichy. V takto stimulovanej koži sa začne vytvárať nový kolagén a elastín. Tento proces zlepšuje textúru pokožky pokožky a zvyšuje jej pevnosť a elasticitu. Okrem toho sa mikroneedling používa aj na zlepšenie vzhľadu jaziev a pigmentových škvŕn.  Po ošetrení môže nastať reakcia pokožky ako ľahké začervenanie, jemný opuch alebo pocit ľahkého pálenia. Kontraindikácie pre mikroneedling môžu byť akútne infekcie, krvné choroby, popáleniny, trauma kože, kuperoza, porucha zrážanlivosti krvi, onkologické ochorenia, tehotenstvo a dojčenie, keloidné jazvy a užívanie hormónov (kortikosteroidov) a liekov, ktoré stimulujú zrážanie krvi. 

Oxygen sprej

Ošetrenie je veľmi príjemné, najmä po ošetreniach, ktoré treba schladiť, napr po chemickom peelingu, rádiofrekvencii. Pri použití fyziologického roztoku sa používa na čistenie pokožky, zatiaľ čo použitie ampulky v závislosti od jej zloženia bude fungovať na pokožke, napríklad hydratačne, okysličujúco, regeneračneKliknite sem a začnite písať. 

Ultrazvuk

Kliknite sem a začnite písať. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque.

Skinscrubb

Kliknite sem a začnite písať. Illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et.

Dermabrázia

Kliknite sem a začnite písať. Ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit.

Ozonizér - darsonval

Kliknite sem a začnite písať. Sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam.

Rádiofrekvencia

Kliknite sem a začnite písať. In ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur vel illum qui dolorem eum.

hlavica teplo-chlad

Kliknite sem a začnite písať. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque.

Led terapia

Kliknite sem a začnite písať. Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor.

Kontraindikácie

Kontraindikácie pre väčšinu prístrojových ošetrení môžu byť akútne infekcie, popáleniny, poranenia kože, kuperoza, porucha zrážanlivosti krvi, onkologické ochorenia, tehotenstvo a dojčenie, keloidné jazvy a užívanie hormónov (kortikosteroidov) a liekov, ktoré stimulujú zrážanie krvi,  .