pre bližšie info volajte po.-pi. 9.-19.h

PhiBrows

Microbladeing- semipermanentné rysovanie obočia

Kontraindikácie

- 2 týždne pred zákrokom  neužívajte antibiotiká

-2h pred zákrokom je zakázané piť kávu a energydtických nápoje. Tieto nápoje spôsobujú prekrvenie a pigment by sa s krvou vyplavoval z rezov.

-hemofília (ak je to možné, vysadiť liečbu 2 - 7 dní pred plánovaným zákrokom)

- 24h a pred zákrokom nepite alkohol

-diabetes typu II.

- liečba na glaukóm

-tvorba keloidných jaziev

-epilepsia

-tehotenstvo a kojenie

-ochorenia imunitného systému

- nerozhodnosť, neistota klientky

-alergia na lidokain, adrenalín, mezokain

-akýkoľvek zápal, infekvia (bakteriálna, výrusová, parazitická) v okolí ošetrenia, očí a na slizniciach dýchacích ciest napr. herpes, sinusitida, bradavice, borelióza, vši, ...

-alergie ( je možné vykonať test na anestéru a pigment, objednajte sa na bezplatný test)

-užívanie liekov na zrážanlivosť krvi a analgetík

-anomálie na koži v mieste pigmentovanej oblasti - melanóm, ekzém, bradavičky

-vek do 18 rokov (mladšie klientky s písomným súhlasom zákonného zástupcu)

-chemoterapia, rádioterapia (najskôr 6 mesiacov po ukončení)

- 4 týždne pred a po aplikácii botoxu a výplne mezoniťami

-HIV pozitív

-hepatitída A, B, C, D

PhiBrows je ručná zručnosť semi-permanentného rysovania obočia. Je to najprestížnejšia značka úpravy obočia microbladingom, ktorú zastrešuje úspešná celosvetová akadémia Branka Babića - PhiAcademy. Značka Phibrows používa sterilné prémiové rezové farby na glycerínovej báze Phibrows Color. Neobsahujú žiadne škodlivé (teratogénne) zložky. Spomedzi všetkých rezových farieb má Phibrows Color najdlhšiu trvácnosť a pri blednutí nemení farbu. Pigmenty Phibrows Color sú minerálneho pôvodu bez ťažkých kovov a sú asimilujúce s pigmentmi pokožky. Tvar obočia sa vypočíta podľa zlatého rezu phi 1.618 a morfológie tváre. Symetria sa dosahuje prostredníctvom aplikácie PhiBrows. Oči sú pri meraní zatvorené a mimické svaly uvolnené. Rezy sú vždy nakreslené v smere prirodzeného rastu chĺpkov, aby sa dosiahol hyperrealistický vzhľad. Pigment sa aplikuje do vrchnej vrstvy dermis (zamša) pomocou sterilnej jednorazovej čepielky. Odtieň pigmentu je zvolený tak, aby zodpovedal farbe prírodných vlasov alebo obočia. Po zhojení je farba o niekoľko odtieňov svetlejšia.

Keď má klient veľmi málo prirodzených chĺpkov, manuálna technika sa kombinuje s inou technikou, tak sa dosiahne tieňovanie a objem. Kombinácia oboch techník sa nazýva PhiFusion

Korekcia sa vykonáva najskôr mesiac po ošetrení, pretože po prvom ošetrení zmizne cca 10 až 15% rezov. Na bezplatnú korekciu máte nárok v Lavender studio do 3 mesiacoch od 1. procedúry.

Farba je veľmi tmavá počas prvých 5 až 7 dní. O 7 dní neskôr stráca 40 až 50% svojej intenzity. Ak si myslíte, že farba je príliš tmavá, nepokúšajte sa ju v žiadnom prípade odstrániť. Trpezlivo počkajte 7 dní, kým sa intenzita po uzdravení pokožky zmierni.

Trvácnosť tetováže v prvom rade závisí od aktivity mazových žliaz. Čím je pleť mastnejšia, tým sa farba vyplaví z kože rýchlejšie. Potenie a slnenie (aj v soláriu) tiež skracuje trvanlivosť a intenzitu farieb. Takisto ovocné kyseliny

Domáca starostlivosť v prvé dni po tetovaní je 70% úspešnosti ošetrenia. Svedomito dodržiavajte všetky rady, inak môžete stratiť až 80% rezov. Premývanie a aplikácia hojivího krému má veľký význam!

Úspešnosť tetovania zavisí od:

• kvality vašej pokožky

• starostlivosťi po ošetrení

• vystavenia rôznym vonkajším faktorom

Všetky tieto faktory sú mimo kontroly umelca, takže akákoľvek možnosť poskytnutia záruky na liečbu je vylúčená.

Oboznámte, prosím, artistu ak:

  • je vaša pleť problematická
  • máte vážne zdravotné problémy
  • užívate pravidelne niektoré lieky
  • máte staré trvalé tetovanie na obočí
  • obočie vám úplne chýba


Následná domáca starostlivosť

• Na obočie ám bude aplikovaný hojivý gél, ltoríäý si zmyjete až večer navlhčeným tampónom vo vode alebo v čaji z repíka lekárskeho. následne si aplikujete na ošetrované miesto hojivý krék (neoDerm krém, kalciovová masť). Opakujte tento postup 2 x denne nasledujúce 4-7 dní.

•V nasledujúcich 7 dňoch dodržujte zvýšenú hygienu tváre a naneste krém po umytí.

• Počas prvých 7 dní je zakázané nanášať na obočie make-up, púder a iné parfumované dráždivé krémy. Vyhnite sa aktivite, pri ktorej sa spotíte, saune, masáži tváre a pare - inhalácii.

• V nasledujúcich 30 dňoch je zakázané: slnenie, solárium, chemický peeling, mikrodermabrázia,

V priemere sa obočie môže pretetovať po 10 - 12 mesiacoch. U mastnej pleti to môže byť už po 6 mesiacoch. Obočie je úplne zahojené po 28 dňoch po korekcii. Pri problémovej a mastnej koži môžeme korekciu vykonať aj viackrát. Klient bude na to upozornený.

Bolesť počas ošetrenia je relatívna. Počas menzesu môžete byť precitlivelá. V prípade potreby sa môžu použť ľahké anestetiká vo forme krému alebo tekutiny, ktoré počas liečby môžu úplne eliminovať bolesť.

PhiBrown

Kliknite sem a začnite písať. Ad minima veniam quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam nisi.

Druhá služba

Kliknite sem a začnite písať. Illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et.

Tretia služba

Kliknite sem a začnite písať. Ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit.