I peel

Žiadny peeling ešte nebol vhodný pre tak širokú paletu typov pleti!

Cieľom našej kolekcie I PEEL je skoncovať so zápalovými procesmi akné ale aj prejavmi rosacei. Taktiež omladiť, rozjasniť, vyhladiť vrásky, detoxikovať, chrániť a dodávať energiu, aby vaša pleť získala mladistvý a žiarivý vzhľad. Až neuveriteľne jemným spôsobom zosvetľuje pigmentácie.

Peelingy Image I Peel uskutočňujú novú revolučnú koncepciu: peelingy prispôsobené na mieru. Každý peeling je prispôsobený potrebám klienta presne tak, ako móda šitá na mieru. Základom všetkých peelingov je jedinečný bio aloe vera gél. Do neho sa pridávajú ďalšie prísady odpovedajúce jedinečným potrebám pleti klienta: vysokoúčinné omladzujúce, zosvetľovacie, vyhladzujúce, detoxikačné, ochranné, energetizujúce, hydratačné komplexy. Prípravky z radu Image I PEEL poskytujú možnosť slobodnej voľby v závislosti od toho, na akú pleť ich chceme použiť. Zdokonalenie pleti zvýrazňujú cenné rastlinné enzýmy, kmeňové bunky regenerujúce pleť a detoxikačné éterické oleje.  

Enzýmové peelingy
Enzýmové peelingy

Naše enzymatické peelingy odvrátia viditeľné znaky poškodenia dvomi spôsobmi. A to tak, že odstraňujú odumreté bunky, vďaka čomu pleť žiari, zjemňujú vrásky, pigmentové škvrny, začervenania a čistia upchaté póry. Podporuje tiež tvorbu kolagénu pre liftingovanú pleť.

I PEEL ORMEDIC LIFT™
Nechemické ošetrenie pre obnovu povrchovej vrstvy pleti, ktoré odstraňuje odumreté bunky pomocou rastlinných enzýmov. Ovocné enzýmy a peptidy tekvice, ananásu, papáje, manga a bio aloe vera spolu ako prírodný peeling harmonizujú, regenerujú a obnovujú pleť, pričom kmeňové bunky kostihoja regenerujú kmeňové bunky pleti. A tak napomáhajú zachovať a obnoviť jej mladosť.

I PEEL SIGNATURE FACE LIFT®
Popredné ošetrenie Image peelingom orientované na výsledný efekt, ktoré kombinuje ovocné enzýmy, aby urýchlilo obnovu na bunkovej úrovni. Zaručuje okamžité rozjasnenie. Toto jedinečné ošetrenie obsahuje vitamín C, hydroxykyseliny a enzýmy urýchľujúce obnovu buniek. Nová technológia z kmeňových buniek Centelly (pupočníka azijského) chráni pleť so sklonom k začervenaniu, pleť náchylnú na rozaceu, Rastlinný detoxikačný a energizujúci komplex zase prináša viditeľné výsledky už po jednom ošetrení.

Chemické peelingy
Chemické peelingy

I PEEL LIGHTENING LIFT®

Riešenie na pretrvávajúce zápalové procesy, na pigmentové škvrny po akné alebo poškodení slnkom. Toto ošetrenie kombinuje kyselinu mliečnu a kyselinu kojovú s najinovatívnejšími rastlinnými zosvetľovačmi a kmeňovými bunkami echinacei. Zaručuje okamžité rozjasnenie pleti.  

I PEEL WRINKLE LIFT®
Zmes kyseliny glykolovej a retinolu s ultra povrchovo-regeneračnými účinkami viditeľne znižuje výskyt jemných rýh a vrások, pričom kmeňové bunky z orgovánu letného tlmia zápal a odstraňnujú prejavy poškodenia svetlom.